S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

Followdealer olarak sizlere İnstagram, Youtube, Twitch, Tiktok, Twitter vb hizmetleri sunuyoruz. Güvenle ve yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyoruz.

Followdealer Ne Kadar Güvenli ?

Sitemiz üzerinden alacağınız hizmetlerin tümü faturalı hizmetlerdir. Sitemize üye olmadığınız için bilgilerinizi girmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca kullanıcı adı veya işlem yapılacak olan gönderi linki ile hizmet alabilirsiniz hesap şifreniz asla gerekmez ve istenmez. Sitemiz ssl sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme sistemi Türkiye'nin en büyük ve güvenli ödeme sistemi olan Paytr ödeme sistemidir. 3d güvenli ödeme sistemi sayesinde sizin ve kart bilgileriniz güvende olur ayrıca kart bilgilerinizin kaydı tutulmaz ve saklanmaz.

Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Satın alma işlemi için sayfamızda istediğiniz ürünler için detaylıca inceleme yapabilir ve sonrasında satın al butonu ile hizmeti satın alabilirsiniz. Adım adım ilerleyerek alışverişinizi tamamladığınızda ödeme sayfasına gelerek, ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. PayTr güvencesi sayesinde mastercard nitelikli kartlar, banka kartı, kredi kartı, ininal kartı gibi kart seçenekleri ile ödemenizi yapabilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri dışında ise banka havalesi ya da EFT yöntemi ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hangi Hizmetler Satın Alınabilir?

Followdealer ’den alacağınız hizmetler;İnstagram,Tiktok,Youtube, Facebook ve Twitter gibi sizlere sunduğumuz ve kanalınızı iyileştirici birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetleri seçerken ve kullanırken yapmanız gereken işlemler vardır. Bunlar; satın aldığınız hizmete ait bilgilerinizde Ad ve soyad, e-posta, iletişim bilgileri gibi faturalandırma gibi durumlarda sizlere ulaşılabilmesi için girmeniz gereken bilgilerdir.

Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bazı durumlarda instagram profilinizi herkese açık kullanmayabilirsiniz. Takipçi hizmetimizi satın aldığınızda mutlaka profilinizin  herkese açık olarak ayarlanması gerekiyor.  Aksi halde hizmetimizden yararlanamazsınız ve sorumlu siz olursunuz.

Satın Aldıktan Sonra Ne Yapılmalı?

Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra herhangi bir şifreye gerek duymadan satın alınan hizmete göre profil ya da gönderi linki girmeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir işlem gerektirmeyen hizmetlerimizi satın aldıktan sonra tüm gidişatı sipariş no  üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Siparişim Başlamazsa İade Yapabilir miyim?

Siparişleriniz Genellikle 3-6 saat arasında başlar fakat bazı durumlarda 24 saate kadar çıkabilir eğer 24 saat sonra başlamamış olursa anında iade yapabilmek mümkün. bunun için sipariş kodunuzu iletişime geç bölümüden bize iletmeniz gerekmektedir.

Bilgilerim Güvende mi?

Bilgileriniz hizmet satın alma işlemlerinizde özel güvenlik alt yapımız sayesinde korunmaktadır. Sizden istediğimiz bilgilerin doğruluğu, faturalandırma işlemleriniz için önemlidir. Faturanızın size ulaşması adına bilgileriniz önemlidir.

Kurumsal bir yapı ile hizmet veren firmamız, sizlere sunduğumuz fatura sayesinde resmi bir işlem haline gelir ve haklarınız korunur. Hizmetlerimizin organik olmasına özen gösteriyoruz ve kalıcılığını sağlıyoruz. Kısa sürede elde ettiğiniz hiçbir hizmette kayıplar yaşamadan verimli olarak işlerinize devam ediyorsunuz. Videolarınızın içeriği elbette zamanla takipçi kaybetmemeniz için önemlidir.

 

3 Dakika Önce
%100 Güvenli, Faturalı ve Garantili Hizmetler !!!

Sitemize Üye Olmadan ve Hesabınızın Şifresini Girmeden(Sadece Kullanıcı Adı Yeterli) Sipariş Verebilirsiniz , Ayrıca Türkiyenin En Büyük ve Güvenli Ödeme Sistemi Olan Paytr Ödeme Sistemi İle %100 Güvenli Şekilde Hizmet Alabilirsiniz.

Sitemizden 100 TL ve Üzeri Alışverişlere 1000 Takipçi, 500 Beğeni Hediye !

Yasal Şirket Olarak %100 Güvenli, Faturalı ve Garantili Hizmetlerimiz ile Artık Siparişin Kaybolma, Başlamama, Eksik Gelme vb Gibi Sorunlara Son Veriyoruz.  Verdiğiniz Tüm Siparişler için Ayrı Ayrı Fatura Oluşturulur ve Sipariş Esnasında Belirttiğiniz E-posta Adresinize Bilgiler Gönderilir. Sipariş Sonrası Aldığınız Takip No ile Siparişinizi İstediğiniz Zaman Kontrol Edebilirsiniz. 

Instagram
2.500 Türk Takipçi
  • %50 Türk Gerçek
  • Aynı Gün Teslimat
  • Şifreniz Gerekmez-Kullanıcı Adı Yeterli
  • 3D Güvenli Ödeme
  • 7/24 WhatsApp'tan Müşteri Desteği
  • Her Siparişe Özel Fatura Kesilir
  • Siteye Üye Olmanız Gerekmez
  • Düşüş Garantisi Verilmez
84.90₺69.90₺
Satın Al